Prezent na nowe mieszkanie: jaki sprawić prezent na parapetówkę?

Prezent na nowe mieszkanie to coś, co powinieneś koniecznie przynieść na parapetówkę – ale wybranie odpowiedniego upominku może sprawić spory problem! Bardzo możliwe, że nie wiesz, jakimi sprzętami dysponuje już Twój znajomy, a czego może mu brakować. Jednak nawet jeśli już wiesz, jakiego rodzaju przedmiot jest potrzebny, pojawia się kolejny ból głowy – jaki kolor i styl będzie pasował do wystroju? Jesteśmy pewni, że jedna z naszych inspiracji okaże się odpowiednim rozwiązaniem. Przed Tobą kilka pomysłów na prezent na nowe mieszkanie. Mogą stanowić zarówno prezent na parapetówkę, jak i świąteczny upominek dla osoby, która niedawno zmieniła miejsce zamieszkania.

Pierwszy prezent na nowe mieszkanie: koc-ogon syrenki!

Nawet jeśli Twój znajomy ma już tonę koców i kołder, to takiego nie ma prawie na pewno. Ogon syrenki to prezent nie tylko zabawny i uroczy, ale też użyteczny! Jest idealny na relaks przy książce czy serialu, bo nie zsuwa się z nóg i przyjemnie otula od każdej strony. Do tego pojawia się świetny argument, by poprosić współlokatora o zapalenie światła albo przyniesienie herbaty. Przecież syreny nie chodzą!

koc-ogon syrenki

Drugi prezent na przeprowadzkę: lampka nocna!

Lampka nocna to świetny prezent na przeprowadzkę. Jej światło przydaje się w szczególności właśnie na nowym mieszkaniu. Do rozkładu starego było się przyzwyczajonym, ale po przeprowadzce warto rozjaśnić mrok chociaż trochę przed nocną wyprawą do lodówki lub toalety. Lampki nocne są dostępne w wielu różnych stylach. W zależności od preferencji Twojego znajomego możesz wybrać coś zabawnego, na przykład lampkę z szalonym napisem, albo bardziej tradycyjne urządzenie, które dobrze uzupełni poważnie umeblowaną sypialnię. Pamiętaj też, że są dostępne na rynku lampki z ciekawymi nowoczesnymi funkcjami, na przykład takie włączające światło w odpowiedzi na ruch w pokoju lub na klaśnięcie.

lampka nocna

Trzeci prezent na parapetówkę: wystrzałowa ściereczka!

Wycieranie rąk to średnio emocjonująca czynność, ale robi to przecież każdy. Ściereczka w szalony, artystyczny wzór albo taka z zabawnym napisem to w szczególności dobry prezent na nowe mieszkanie dla mężczyzny – wielu polskich facetów opuszcza dom rodzinny bez porządnego przetrenowania z zakresu sprzątania, więc może zapomnieć o wyposażeniu się w potrzebne narzędzia. Kobieta też nie będzie jednak pewnie narzekać – no i pomyśl, że będziesz się regularnie przypominać swojemu znajomemu, bo ze ściereczki korzysta się przecież kilka razy dziennie!

wystrzałowa ściereczka

Czwarty prezent na nowe mieszkanie: poradnik majsterkowicza!

Po kupnie nowego domu czy mieszkania w wielu ludziach budzi się dusza majsterkowicza. Przecież jest tyle ciekawych pomysłów na usprawnienie albo przyozdobienie poszczególnych pomieszczeń! Dlatego dobry prezent na parapetówkę to właśnie poradnik majsterkowicza. W takiej książce Twój znajomy znajdzie mnóstwo inspiracji i praktycznych porad, które mogą mu się przydać, jeśli nagle dojdzie do niespodziewanej awarii. Tego typu książka to także dobry prezent na nowe mieszkanie dla pary. Dzięki niej nowi domownicy będą mogli wspólnie wybierać i realizować ciekawe projekty, czyniąc wnętrze coraz bardziej własnym!

Piąty prezent na parapetówkę: bezdymny grill!

Grillowanie na balkonie to z pewnością jeden z najlepszych sposobów na to, by dać się we znaki swoim sąsiadom. Na szczęście nowoczesna technologia znalazła rozwiązanie odwiecznego dylematu: trzymać się przepisów prawa czy ugrillować kiełbaskę na balkonie. Dzięki bezdymnemu grillowi Twój przyjaciel będzie mógł cieszyć się bezpiecznym, ekologicznym i pozbawionym gryzącego dymu barbecue nawet na balkonie albo i we własnym salonie. A jako że to prezent od Ciebie, to z pewnością niedługo zaprosi Cię na wspólne grillowanie!

bezdymny grill

Szósty prezent na nowe mieszkanie: zabawna wycieraczka!

Wycieraczka to coś, co każdy ma w posiadaniu, ale jednak dość rzadko zwraca się na nią uwagę. Dlaczego? Bo większość z nas dysponuje tylko takimi szaroburymi i pozbawionymi jakichkolwiek wyróżniających cech! Uratuj swojego znajomego od tego przykrego losu i podaruj mu w prezencie wycieraczkę, która już na pierwszy rzut oka zapada w pamięć. Do wyboru jest sporo różnych rodzajów takiego sprzętu: wśród dostępnych wzorów znajdziesz zarówno śmieszne napisy i obrazki, jak i zwroty zapraszające do wnętrza domu albo i dzieła sztuki. Z pewnością któryś z nich pasuje do charakteru Twojego przyjaciela.

zabawna wycieraczka

Siódmy pomysł na prezent do nowego domu: krasnal ogrodowy!

Tego pomysłu nie wpiszemy może na listę “przydatne prezenty do domu”, ale przecież wygląd również ma znaczenie! Jeśli Twój znajomy będzie dysponował po przeprowadzce ogrodem lub umiejscowionym na parterze tarasem, możesz podarować mu krasnala ogrodowego – albo uroczego, albo śmiesznego, albo takiego ze specjalnym przesłaniem… Dzięki takiej ozdobie ogród od razu stanie się bardziej swojski, a Twój przyjaciel będzie sobie o Tobie przypominał za każdym razem, gdy tylko zrobi krok za próg!

krasnal ogrodowy

Co sądzisz na temat naszych propozycji? Staraliśmy się zawrzeć zarówno przydatne prezenty do domu, jak i bardziej szalone oraz zabawne pomysły. Mamy nadzieję, że albo wybierzesz jeden z zaproponowanych przez nas upominków, albo przynajmniej zainspirujesz się artykułem na tyle, żeby wybrać dla swojego przyjaciela ekstra prezent na nowe mieszkanie!

przez  Agnieszka | 11-01-2020 |
Komentarze (0)

Skomentuj