Lista zadań

Otrzymuj na skrzynkę e-mail wszystkie listy zadań dla Twojej przeprowadzki – za darmo

Dowiedz się, ile będzie kosztować Twoja przeprowadzka.
12-01-2020 - przez Agnieszka

Przeprowadzka: co kupić? Lista zakupów na przeprowadzkę PDF

A więc czeka Cię przeprowadzka. Co kupić na tę okazję? Zaraz dowiesz się wszystkiego z naszej ściągi! Uwierz, że możesz ułatwić sobie przenosiny poprzez zakup stosownego ekwipunku. Przeprowadzka jest tym łatwiejsza, im lepiej zaplanowana. Będzie dla Ciebie dużo lepiej, jeśli przemyślisz strategię pakowania i zamówisz odpowiednie akcesoria, jeszcze zanim zaczniesz wypełniać pierwszy karton!

Lista zakupów na przeprowadzkę
Freepik

Przeprowadzka: lista zakupów

Żeby ułatwić Ci przeprowadzkę, stworzyliśmy specjalną listę zakupów. Znajdziesz na niej wszystkie narzędzia i akcesoria, które mogą okazać się potrzebne podczas przenosin. Nie musisz oczywiście kupować każdego przedmiotu z listy. Jeśli na przykład śpisz na składanym tapczanie, to nie będziesz potrzebować pokrowca na materac z łóżka wolnostojącego! Większość z zebranych przez nas narzędzi przyda się jednak podczas niemal każdej przeprowadzki.

Nasza lista zakupów pozwoli Ci od razu przemyśleć cały plan przeprowadzki. Możesz być pewien, że nie zapomnisz o żadnym potencjalnie potrzebnym przedmiocie. Będziesz mógł przeczytać listę wszystkich przydatnych narzędzi i z góry zdecydować, które z nich chcesz kupić, a które wolisz sobie odpuścić. W ten sposób uzyskasz listę przedmiotów potrzebnych właśnie podczas Twojej przeprowadzki. Będziesz mógł ją wydrukować i na bieżąco wykreślać wszystkie już kupione artykuły, nie zapominając o tych, w które jeszcze nie zdążyłeś się zaopatrzyć!

Przeprowadzka: co potrzebne?

Pełne zestawienie przydatnych podczas przeprowadzki przedmiotów znajdziesz na naszej liście zakupów, którą możesz pobrać w formacie PDF. Radzimy wydrukować ją i wykreślać kolejne przedmioty podczas każdych zakupów. Jeśli wciąż masz sporo czasu do przeprowadzki, to rozważ zamówienie potrzebnych artykułów przez Internet. Na pewno znajdziesz je wszystkie w którymś ze sklepów online, a jeżeli dokonasz dużego zamówienia, prawdopodobnie dostawa będzie darmowa. Dzięki temu oszczędzisz sobie wycieczek do sklepów i będziesz mógł na spokojnie skomponować swój idealny koszyk pełen najpotrzebniejszych przedmiotów.

Przeprowadzka: co kupić oprócz narzędzi?

Taśma klejąca czy kartony to nie wszystko. Pamiętaj, że przenoszenie dobytku i rozpakowywanie pakunków może Ci zająć nawet kilka dni. Przez ten czas z pewnością będziesz zmęczony i poirytowany sytuacją, dlatego warto, żebyś trochę ją sobie ułatwił. Z tego względu proponujemy też listę najpotrzebniejszych artykułów spożywczych, które możesz kupić, by szybko i bezproblemowo przygotowywać jedzenie i napoje w trakcie najbardziej zajętych dni.

Pobierz przeprowadzkową listę zakupów w formacie PDF!

Zapraszamy do pobrania naszej listy zakupów w formacie PDF! Jesteśmy pewni, że pomoże Ci ona mądrze zaplanować zakup akcesoriów potrzebnych podczas przeprowadzki. Powodzenia!

Czy planujesz przeprowadzkę?

Sprawdź, ile kosztowałaby pomoc firmy przeprowadzkowej

Poproś o wycenę przeprowadzki teraz!