O Moverii

Niezależna pomoc w zorganizowaniu Twojej przeprowadzki

Mówisz, że wkrótce się przeprowadzasz?

Cieszymy się, że możemy Ci w tym pomóc! Zastanawiasz się, w jaki sposób Moveria pomoże zorganizować Twoją przeprowadzkę? Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat naszej strony, naszej ekipy i usług, które oferujemy.

Wiemy, czym zaprzątasz sobie głowę!

Tutaj, w Moverii, uwielbiamy zmiany! Przeprowadzki, przemeblowania, nowe aranżacje, wprowadzanie zmian do naszego otoczenia i budowanie nowego życia w nieznanym miejscu. To wszystko nie musi być stresujące! Jest jednak prawdą, że sporo będziesz musiał zorganizować: Skąd wziąć pudła przeprowadzkowe? Jak podpisać nowe umowy o dostarczenie prądu i internetu? Jak znaleźć godną zaufania firmę przeprowadzkową? A może wolałbyś się przeprowadzić przy pomocy rodziny i znajomych? W ogóle to do kogo powinieneś przesłać swój nowy adres i jak się za to zabrać? Wiemy, że te wszystkie pytania wirują Ci w głowie.


Stworzyliśmy Moverię, aby pomóc Ci w podejmowaniu decyzji i realizowaniu koniecznych zadań. Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat przeprowadzek w jednym miejscu, by wyposażyć Cię w potrzebną wiedzę praktyczną i odpowiednie narzędzia. Właśnie tak powstała Moveria: niezależna i darmowa pomoc w zaplanowaniu i zorganizowaniu Twojej przeprowadzki. Jesteśmy największą w Europie stroną internetową na temat przeprowadzek i stale rozszerzamy działalność na więcej krajów!

Niezależna i darmowa pomoc w zorganizowaniu Twojej przeprowadzki

On Moveria you can read moving tips, download useful checklists, buy materials for your move and find good deals with moving companies and internet/energy providers. You can also create a personal checklist that sends the moving tasks directly to your calendar. All the information and tools on our website are completely free of charge.


Zarabiamy pieniądze wtedy, kiedy zdecydujesz się kupić coś w naszym sklepie, gdy za pośrednictwem naszej strony poprosisz firmę przeprowadzkową o darmową wycenę albo jeśli podpiszesz kontrakt z dostawcą energii elektrycznej lub internetu po skorzystaniu z naszej porównywarki. Wszystkie nasze zarobki pochodzą z prowizji od partnerów. To oznacza, że Ty nie musisz za nic płacić! Kupując lub rezerwując usługę za pośrednictwem naszej strony, nigdy za nic nie przepłacisz. Pamiętaj też, że nie zamieszczamy na Moverii żadnych reklam. Wszystko po to, żebyś mógł bezproblemowo przeglądać nasze poradniki i informacje.


We are always developing Moveria and we want to give you the best possible help with your move. Do you have ideas on how we can improve? Are you missing anything on this website? Then please contact us. We’d love to hear from you!


Nasz zespół

Mattias Ejbe

- Dyrektor

Markus

- Moveria Szwecja

Isabelle

- Moveria Francja

Anna

- Moveria Austria

Valine

- Moveria Holandia

Irina

- Moveria Niemcy

Serg

- Deweloper

Julija

- UX i visual design