O Moverii

Niezależna pomoc w zorganizowaniu Twojej przeprowadzki

Mówisz, że wkrótce się przeprowadzasz?

Cieszymy się, że możemy Ci w tym pomóc! Zastanawiasz się, w jaki sposób Moveria pomoże zorganizować Twoją przeprowadzkę? Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat naszej strony, naszej ekipy i usług, które oferujemy.

Wiemy, czym zaprzątasz sobie głowę!

Tutaj, w Moverii, uwielbiamy zmiany! Przeprowadzki, przemeblowania, nowe aranżacje, wprowadzanie zmian do naszego otoczenia i budowanie nowego życia w nieznanym miejscu. To wszystko nie musi być stresujące! Jest jednak prawdą, że sporo będziesz musiał zorganizować: Skąd wziąć pudła przeprowadzkowe? Jak podpisać nowe umowy o dostarczenie prądu i internetu? Jak znaleźć godną zaufania firmę przeprowadzkową? A może wolałbyś się przeprowadzić przy pomocy rodziny i znajomych? W ogóle to do kogo powinieneś przesłać swój nowy adres i jak się za to zabrać? Wiemy, że te wszystkie pytania wirują Ci w głowie.


Stworzyliśmy Moverię, aby pomóc Ci w podejmowaniu decyzji i realizowaniu koniecznych zadań. Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat przeprowadzek w jednym miejscu, by wyposażyć Cię w potrzebną wiedzę praktyczną i odpowiednie narzędzia. Właśnie tak powstała Moveria: niezależna i darmowa pomoc w zaplanowaniu i zorganizowaniu Twojej przeprowadzki. Jesteśmy największą w Europie stroną internetową na temat przeprowadzek i stale rozszerzamy działalność na więcej krajów!

Niezależna i darmowa pomoc w zorganizowaniu Twojej przeprowadzki

Na Moverii możesz zapoznać się z poradnikami, które pomogą Ci w przeprowadzce, pobrać przydatne listy zadań lub produktów i znaleźć najlepsze oferty na dostawę prądu oraz internetu. Te wszystkie informacje i narzędzia udostępniamy na stronie całkowicie za darmo!


Zarabiamy pieniądze wtedy, kiedy zdecydujesz się kupić coś w naszym sklepie, gdy za pośrednictwem naszej strony poprosisz firmę przeprowadzkową o darmową wycenę albo jeśli podpiszesz kontrakt z dostawcą energii elektrycznej lub internetu po skorzystaniu z naszej porównywarki. Wszystkie nasze zarobki pochodzą z prowizji od partnerów. To oznacza, że Ty nie musisz za nic płacić! Kupując lub rezerwując usługę za pośrednictwem naszej strony, nigdy za nic nie przepłacisz. Pamiętaj też, że nie zamieszczamy na Moverii żadnych reklam. Wszystko po to, żebyś mógł bezproblemowo przeglądać nasze poradniki i informacje.


Stale rozwijamy stronę Moveria i chcemy jak najskuteczniej pomóc Ci w każdej przeprowadzce. Może masz jakiś pomysł, żebyśmy stali się jeszcze lepsi? Albo brakuje Ci czegoś na stronie? Jeśli tak, koniecznie do nas napisz! Chętnie zapoznamy się z Twoimi przemyśleniami.


Nasz zespół

Mattias Ejbe

- Dyrektor

Markus

- Moveria Szwecja

Isabelle

- Moveria Francja

Anna

- Moveria Austria

Valine

- Moveria Holandia

Irina

- Moveria Niemcy

Serg

- Deweloper

Julija

- UX i visual design